Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу

[серія:Економічні науки]


 

Розміщення нашого журналу в міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах:


nbuv250x150 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського це найбільша бібліотека країни, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Мережеві інформаційні ресурси Бібліотеки містять: зібрання «Наукова періодика України» (0,5 млн. статей з 1,7 тис. журналів), електронні тексти (80 тис. документів, з них 60 тис. авторефератів дисертацій), аналітичні матеріали (4 тис. бюлетенів та інформаційно-аналітичних оглядів), каталоги та картотеки (3,5 млн. бібліографічних записів і 5 млн. карток генерального алфавітного каталогу); реферативну базу даних «Україніка наукова» (400 тис. записів). У Інтернет-середовищі знаходиться понад 700 тис. публікацій.
elibrary logo250x150 Наукова електронна бібліотека eLIBRARY.RU – це найбільший російський інформаційний портал в галузі науки, технології, медицини та освіти, що містить реферати та повні тексти понад 18 млн наукових статей і публікацій. На платформі eLIBRARY.RU розташована система Російського індексу наукового цитування (РІНЦ).
google250x150 Google Scholar - це безкоштовна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів найбільших наукових видавництв Європи та Америки. Google Scholar дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках. Результати пошуку генеруються з використанням посилань з повнотекстових журнальних статей, технічних звітів, препринтів, дисертацій, книг та інших документів, у тому числі веб-сторінок, які вважаються «науковими». Завдяки своїй функції «цитується в», Google Scholar надає доступ до анотацій статей, в яких процитована стаття котра розглядається.